Meist

Palju maksab vastupandamatu naeratus? Aga enesekindlus? Ning tervis ja hea enesetunne? On asju, mida on raske mõõta rahalises ekvivalendis. Avatud naeratus kutsub ümbritsevates esile usalduse, tunnistab oskusest jälgida oma tervise eest, annab võimaluse tunda end enesekindlalt. Kõik selle võite soetada, pöördudes stomatoloogiakliinikusse „MOLAAR“.

Stomatoloogiakliinik „MOLAAR“ – see on

Kõige kaasaegsem tehnoloogia täpseks diagnostikaks ja edukaks raviks. Kogenud arstid, kes valdavad stomatoloogia viimaseid saavutusi. Sõbralik personal, tulles vastu patsientide kõikidele soovidele. Fikseeritud hinnad, tänu milledele võite alati teada saada, kui palju läheb maksma ravi. Ja mis samatähtis, hea asukoht.

MOLAAR
Stomatoloogiline kliinik: mugavus ja hammaste tervis.

Ravi toimub efektiivsemalt, kui patsient on rahulik ja tunneb positiivseid emotsioone. Seda meeles pidades on kaasaegse stomatoloogia kliinikus „MOLAAR“ loodud selline õhkkond, milles patsiendid tunnevad end enesekindlalt ja tulevad arsti vastuvõtule suure heameelega.

Kuid eelkõige on stomatoloogiakliinik „MOLAAR“ – professionaalsete arstide meeskond, millest igaüks on läbinud ametipraktika juhtivates kliinikutes ning valdab esteetilise ja ravistomatoloogia kaasaegseid tehnoloogiaid.

Eelised meie patsientidele

Mugav ja täiesti valutu hammaste ravi. Tänu parimatele anesteetikutele, tuttetate te vaid ravi tulemust!

Stomatoloogiakliinikus kasutatakse kaasaegses meditsiinis tuntud igat liiki hammaste proteesimist. Tulles kogenud arsti vastuvõtule, saate teada, milline hammaste proteesimine sobib just teile.

Stomatoloogiakliinikus „MOLAAR“ pakutakse teile hamba eemaldamist vaid äärmisel juhul, mil muud ravimeetodid on tõepoolest võimatud. Hamba eemaldamise protseduur on täiesti valutu, kogenud stomatoloog aga valib teile optimaalse proteesimise meetodi.

RAVIJÄRJEKORRA PIDAMISE JA TERVISHOIUTEENUSTE KÄTTESAADAVUSE NÕUDED

Ravijärjekorra pidamise nõuded.
Molaar Hambaravi OÜ peab ravijärjekorda paberkandjal.
- ravijärjekorda hambaravisse saab registreeruda telefoni teel (6888632) kui ka e-posti teel (info@molaar.ee) ja tegevuskohas registratuuris E – R kella 09.00 – 20.00

Patsientidele on nähtavas kohas ( ooteruumis) välja pandud arstide vastuvõtuaegade teave arsti nimede kaupa.
- patsiendi registreerimisel ravijärjekorda kantakse ravijärjekorda järgmised andmed
* patsiendi ees- ja perekonnanimi
* planeeritav vastuvõtuaeg
* patsiendi kontaktandmed

Patsiendi ravijärjekorda registreerimise aeg
- patsiendi registreerimisel ravijärjekorda tervishoiuteenuse tegevuskohas annab tervishoiuteenuse osutaja patsiendile kirjaliku teatise, kus on kirjas tervishoiuteenuse osutamise kuupäev ja kellaaeg , asutuse telefoninumber ja teenust osutava arsti nimi.
- patsiendile kes on eelnevalt registreerunud vastuvõtule helistab Molaar Hambaravi päev enne meeldetuletuseks .
- tervishoiuteenuse osutaja poolt ravijärjekorras muudatuste tegemisel teavitab tervishoiuteenuse osutaja patsienti muudatuste tegemisest hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.