Liimitav sildprotees

Liimitav sildprotees

Liimitav sildprotees võimaldab hambarida taastada ilma loomulikke hambaid lihvimata. Erinevus tavalisest hambasillast seisneb selles, et protees kinnitub tugihammaste külge õhukeste plaatide abil, mis fikseeritakse kahe tugihamba siseküljele, see tähendab, et need paiknevad hammaste keelepoolsel küljel. Selline kinnitus jääb suuõõnes märkamatuks.

Liimitav sildprotees: näidustused

- ühe või mitme järjestikku puuduva hamba taastamine ilma naaberhambaid lihvimata;
- ühe-kahe hamba ajutine proteesimine implantaadi paigaldamise ajaks või juhuks kui püsivat sildproteesi ei ole kohe võimalik paigaldada;
- liimitavat sildproteesi kasutatakse tänapäeval suure populaarsusega neil patsientidel, kes unistavad ühe hamba taastamisest ilma implantaate paigaldamata või naaberhambaid kahjustamata.

MOLAAR

Liimitavate sildproteeside eelised

proteesi kinnitamisel ei traumeerita külgnevaid tugihambaid ega igemeid – ilmselt on see liimitavate sildproteeside peamine eelis, mis paljusid patsiente köidab
hammaste kiire taastumine
ravi taskukohane hind
võimalus proteesi asendamiseks ilma tugihambaid kahjustamata
liimitavad proteesid on mitte-eemaldatavad, mis soodsas mõttes eristab neid immediaatproteesidest
kõrge esteetilisus: kasutades keraamikat või komposiitmaterjale, näevad kroonid välja nagu loomulikud hambad, proteesi tooni võib valida täpselt vastavalt naaberhammaste värvusele.

Puuduvate hammaste taastamisvõimaluste, nende plusside ja miinuste ning selle kohta, millist tüüpi proteesid just teie puhul sobivad, saab täpsemalt teada hammaste proteesimise tasuta konsultatsioonil meie spetsialistide juures.