Järelmaks

Igaüks teab, et oma tervise eest hoolitsemist ei tohi lükata homse varna, ent kvaliteetsete hambaraviteenuste hind sunnib meid mõnikord viivitama lahenduse leidmisega nendele elulistele probleemidele. Kliinik „Molaar Hambaravi“ on nimme Teie jaoks välja töötanud hammaste ravi programmid järelmaksuga. Ärge kannatage hambavalu ja ärge lükake edasi minekut hambaarsti vastuvõtule ainult sellepärast, et Teil ei ole piisavalt raha, kasutage ühte meie ettepanekutest:

„Ravime täna - maksame homme“.
Kas te arvate ikka veel, et terved hambad ei ole teile taskukohased? Pidage meeles, et õieaegne ravi vabastab teid paljudest ebameeldivatest komplikatsioonidest ja aitab säästa. Mida kauem te viivitate arsti juurde minekuga, seda suurem on hamba kaotuse ja uute haiguste tekke tõenäosus.

Intressivaba järelmaks hambaravile
Kliinik „Molaar Hambaravi“ pakub Teile võimalust teostada hammaste ravi järelmaksuga. See sisuliselt seesama laen, kuid kohustuse maksta intressi järelmaksu eest võtab kliinik enda kanda! Seejuures Teie ei maksa ravi eest sentigi üle!

Järelmaksu kasutamisel ei suurene teie jaoks ravi maksumus.

Järelmaksu osutamise tingimused

  • Järelmaksu summa - kuni 500 eurot
  • Esimese sissemakse summa - alates 10% kuni 60%
  • Komisjonitasu laenu väljastamise eest - 0%
  • Järelmaksu periood - alates 2 kuni 12 kuud
  • Intressimäär - 0%
  • Komisjonitasu järelmaksu teenindamise eest - 0%
  • Ennetähtaegne tagasimaksmine - 0%
Nõudel järelmaksu taotlejale:

- Vanus vähemalt 21 aastat
- Alaline sissekirjutus piirkonnas, kus antakse krediiti
- Linna kodune ja töötelefon
- Regulaarne sissetulek
Järelmaksu vormistamine

Selleks, et saada järelmaksu või laenu sellistele hambaravi teenustele nagu ravi, proteesimine, peate Te lihtsalt tulema meie juurde ja võtta kaasa oma pass või kirjutada kiri aadressile info@molaar.ee ja vormistada tellimus. Juba 10-15 minuti pärast valime teile mugava tagasimaksmise graafiku ja te saate kohe alustada raviga.

Meie järelmaksu ja krediteerimise programmid aitab teil säästa mitte ainult väärtuslikku tervist, vaid ka raha!